>> Головна  |  Про нас...  |  Передплата  |  Реклама 

 

Інформаційні повідомлення

Міндоходів: Україна не є світовим лідером за кількістю податків

Твердження про те, що Україна посіла перше місце в світі за кількістю податків у рейтингу Світового банку Doing Business, не відповідає дійсності.
По-перше, згідно з методикою Світового банку, у рейтингу легкості сплати податків Paying Taxes, який є складовою частиною рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business, враховується не загальна кількість податків, а кількість податкових платежів на рік.
(«Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ», № 35, 2.09.2013) Далі...

«Податковий асистент» Міндоходів врятував від штрафів 51 тисячу платників

Онлайн-сервіс Міністерства доходів і зборів «Податковий асистент» повідомив 51 тисячу платників про ознаки «ризиковості», виявлені під час опрацювання звітної документації.
Користувачі сервісу отримали висновки безкоштовного аудиту електронною поштою. Це дає суб’єктам господарювання можливість самостійно скоригувати свої звіти до офіційного подання, і тим самим уникнути потрапляння до плану перевірок та від можливих санкцій за порушення податкового законодавства.
(«Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ», № 35, 2.09.2013) Далі...

Столичне управління Міндоходів провело черговий семінар для платників податків

Учасниками чергового семінару, який відбувся 22 серпня, стали суб’єкти господарської діяльності — юридичні особи, загалом близько 240 платників податків м. Києва.
Відкрила семінар представник ГУ Міндоходів у м. Києві Тетяна Федорова, яка звернула увагу платників на останні зміни податкового законодавства та на те, що реформування, яке відбулось в податковій, не створює перешкод для якісного надання податкових та митних послуг. Останнім часом постійно налагоджується конструктивний діалог з бізнес середовищем, працівники Міндоходів оперативно та своєчасно реагують на потреби платників податків.
(«Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ», № 35, 2.09.2013) Далі...

Інформаційні повідомлення

Документи та коментарі

Консультації

Відповіді читачам


Mail to WebMaster
Газета консультує з питань податкового, банківського, митного законодавства
При використанні матеріалів посилання на сайт газети «Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ» обов'язкове
2001-2013 © «Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ»

ТОВ «Видавництво «КОНСУЛЬТАНТ»