>> Головна  |  Про нас...  |  Передплата  |  Реклама 

 

CДПІ у м. Києві по роботі з ВПП

Консультують столичні податкові служби
(«Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ», № 23 (814), 14 червня 2011 року)

Чи розповсюджується дія пункту 123.1 ПКУ на від’ємний результат від операцій з цінними паперами, деривативами або іншими ніж цінні папери, корпоративними правами, визначений згідно з пунком 153.8 ПКУ?

З 1 січня 2011 року Податковий кодекс України (далі — ПКУ) виступає основним законодавчим актом регулювання відносин що виникають у сфері справляння податків і зборів, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.
Відповідальність за пунктом 123.1 ст. 123 ПКУ настає не за те, що контролюючий орган самостійно визначив суми податкового зобов’язання, зменшив суми бюджетного відшкодування та/або зменшив від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток або від’ємне значення суми податку на додану вартість платника податків, а за ті дії чи бездіяльність платників податків, які утворили підстави для контролюючого органу самостійно визначити суми податкового зобов’язання, зменшити суми бюджетного відшкодування тощо.
Обов’язковою ознакою для притягнення до відповідальності за п. 123.1 цієї статті є наявність даних перевірок (контролю), які підтверджують факт правопорушення.

Чи виникають податкові зобов’язання зі сплати податку на прибуток у товариств-платників у разі передачі активів від одного акціонерного товариства іншому за передавальним актом в результаті прийняття рішення про реорганізацію шляхом приєднання одного товариства до іншого?

Чи включаються до податкових витрат вартість товарів, поставлених однією юридичною особою іншій юридичній особі на умовах гарантійної заміни?

Чи підлягають проценти за кредитними договорами, що одержуються з джерел в Україні нерезидентом, оподаткуванню в Україні?

Наше підприємство має намір здійснити продаж земельної ділянки, а також об’єкта нерухомого майна, який розташований на цій земельній ділянці. Чи звільняється від оподаткування податком на додану вартість операція по продажу безпосередньо земельної ділянки відповідно до пп. 197.1.21 п. 197.1 Податкового кодексу України?

Чи підлягають оподаткуванню ПДВ путівки виписані фізичним особам віком до 18 років, для відпочинку на базах відпочинку нашого підприємства?

Інформаційні повідомлення

Документи та коментарі

Консультації

Відповіді читачам


Mail to WebMaster
Газета консультує з питань податкового, банківського, митного законодавства
При використанні матеріалів посилання на сайт газети «Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ» обов'язкове
2001-2011 © «Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ»

ТОВ «Творче об'єднання КОНСУЛЬТАНТ»