>> Головна  |  Про нас...  |  Передплата  |  Реклама 

 

ДПІ у Деснянському районі м. Києва

ДПІ у Деснянському районі м. Києва
(«Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ», № 23 (814), 14 червня 2011 року)

Хто є уповноваженою особою платника податків (юридичної особи або фізичної особи — підприємця) у випадку подання звітності згідно з Податковим кодексом України?

Уповноваженою особою юридичної особи у випадку подання звітності згідно з Податковим кодексом України є особа (або декілька осіб), яка має право підпису відповідної податкової звітності для подання її до податкового органу. Фізична особа, яка має нотаріально посвідчене доручення щодо представлення інтересів платника податків в податкових органах та здійснення відповідних правочинів є уповноваженою особою фізичної особи — підприємця та може підписати і надати податковому органу податкову декларацію, розрахунок.

В які терміни податковий агент повинен перерахувати податок на доходи фізичних осіб до бюджету з виплачених доходів?

Чи правомірним буде застосування податкової соціальної пільги з податку на доходи до заробітної плати працівника підприємства, якщо такий працівник зареєстрований як фізична особа — підприємець, але доходів від підприємницької діяльності не отримує (діяльність не ведеться)?

ТОВ надає послуги з розроблення стандартного програмного забезпечення, обробки даних, консультування з питань інформатизації. Послуги надаються нерезиденту на території України та за межами території України. Як будуть оподатковуватись ці послуги у 2011 році?

Якщо підприємець подає податкову звітність в електронному вигляді, чи можна робити запити в податкову інспекцію через електронну пошту?

>Чи звільняється від обов’язку подавати податкову звітність фізична особа — підприємець на загальній системі оподаткування (не платник ПДВ), яка з 2010 року не веде підприємницьку діяльність та не планує певний період вести таку діяльність?

На яку податкову соціальну пільгу мають право батьки, які утримують двох і більше дітей з 01.01.11?

Чи має право на податкову соціальну пільгу державний службовець, який отримує дохід у вигляді заробітної плати, та чи необхідно подавати заяву про її застосування?

Чи має право на податкову соціальну пільгу платник податку, який має трьох дітей віком до 18 років, але двоє із них проживають з дружиною від першого шлюбу?

Чи оподатковується нецільова благодійна допомога, яка надана 1 лютого 2011 року юридичною особою своєму працівнику, на якого не поширюється право отримання податкової соціальної пільги?

Який порядок оподаткування доходів фізичної особи, одержаних за договорами цивільно-правового характеру?

Інформаційні повідомлення

Документи та коментарі

Консультації

Відповіді читачам


Mail to WebMaster
Газета консультує з питань податкового, банківського, митного законодавства
При використанні матеріалів посилання на сайт газети «Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ» обов'язкове
2001-2011 © «Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ»

ТОВ «Творче об'єднання КОНСУЛЬТАНТ»