>> Головна  |  Про нас...  |  Передплата  |  Реклама 

 

ДПІ у Подільському районі м. Києва

ДПІ у Подільському районі м. Києва
(«Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ», № 23 (814), 14 червня 2011 року)

Чи можуть працівники підприємства, що отримують мінімальний дохід, отримувати зарплату один раз на місяць?

Згідно з Законом України від 23.09.10, № 2559-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо строків виплати заробітної плати», внесені зміни до статті 115 Кодексу законів про працю, щодо строків виплати заробітної плати.
Заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом (а в разі відсутності таких органів — представниками, обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата

Чи потрібно подавати декларацію нерезиденту за наслідками звітного податкового року, якщо єдине джерело доходів він отримує у вигляді зарплати від підприємства — резидента на якому він працює і якє сплачує щомісяця за нього податок з доходів фізичних осіб?

Чи оподатковується єдиним податком сума поворотної фінансової допомоги? Платник єдиного податку — юридична особа, що отримала поворотну фінансову допомогу.

Який порядок оподаткування ПДВ консультаційних послуг, які надаються нерезиденту?

Якщо юридична особа — підприємство знаходиться на спрощеній системі оподаткування 6%, чи можна у своїй діяльності займатися виключно операціями, що звільнені від оподаткування податком на додану вартість?

Чи оподатковуються податком на додану вартість операції з постачання на митну територію України лікарських засобів та виробів медичного призначення?

Чи підлягають звільненню від оподаткування податком на додану вартість операції з постачання робіт та послуг пов’язаних з виробництвом фільмів?

Інформаційні повідомлення

Документи та коментарі

Консультації

Відповіді читачам


Mail to WebMaster
Газета консультує з питань податкового, банківського, митного законодавства
При використанні матеріалів посилання на сайт газети «Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ» обов'язкове
2001-2011 © «Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ»

ТОВ «Творче об'єднання КОНСУЛЬТАНТ»