>> Головна  |  Про нас...  |  Передплата  |  Реклама 

 

Митний чи безмитний? Голова ДПС України
відбув до Казахстану за новими ідеями

Прес-служба ДПА України.
(«Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ», № 30 (821), 25 липня 2011 року)

Голова ДПС України Віталій Захарченко відбув із робочою поїздкою до Казахстану для участі у ХХVIII засіданні Ради керівників податкових служб при Інтеграційному комітеті ЄврАзЕС.
Зокрема, податківці країн ЄврАзЕС планують розглянути механізм податкового регулювання у Митному союзі — в умовах відсутності митного контролю та митного оформлення при пересуванні товарів.
«Яким буде політичне рішення щодо Митного союзу, вирішить керівництво нашої держави. Поки що Україна має статус спостерігача у ЄврАзЕС. Але ми маємо бути готові до будь-якого розвитку подій, і заздалегідь узгодити з колегами формат стосунків. Поки що це не більш ніж цікава інтелектуальна вправа — хоча б теоретично побудувати алгоритм міжнародного податкового моніторингу та ознайомитися з діючими моделями «безмитного» адміністрування», — зауважив Віталій Захарченко.
Крім того, члени Ради обміняються досвідом щодо контролю якості послуг, у тому числі — за допомогою call-центрів, а також презентують свої варіанти віртуального «Кабінету платника податків» тощо.
Керівник ДПС України пообіцяв, що найкращі зразки організаційних та технічних новацій згодом втілюватимуться в роботі вітчизняних податківців. «У нас є креативні рішення, які залюбки запозичуються нашими колегами з інших держав. Але і в них наявні цікаві доробки, що можуть бути корисними нам. Цінність таких міжнародних зустрічей в тому, що фахівці з різних країн готові безкорисно ділитися один з одним найкращими ідеями та технологіями», — підсумував Віталій Захарченко.

Інформаційні повідомлення

Документи та коментарі

Консультації

Відповіді читачам


Mail to WebMaster
Газета консультує з питань податкового, банківського, митного законодавства
При використанні матеріалів посилання на сайт газети «Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ» обов'язкове
2001-2011 © «Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ»

ТОВ «Творче об'єднання КОНСУЛЬТАНТ»