>> Головна  |  Про нас...  |  Передплата  |  Реклама 

 

До боротьби з офшорами ДПСУ залучає американських експертів

Прес-служба ДПС України.
(«Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ», № 11 (854), 19 березня 2012 року)

Державна податкова служба та Американська торгівельна палата в Україні утворили дві спільні робочі групи. Фахівці податкового відомства та бізнес-експерти разом працюватимуть над питаннями трансфертного ціноутворення, аби припинити практику мінімізації податків за допомогою офшорів, та питаннями перенесення збитків підприємств.
«Нас непокоїть ситуація, коли єдиний прибутковий підрозділ — це іноземна офшорна компанія, а великі промислові корпорації, які працюють в Україні, перманентно декларують збитки. Прибуток має формуватися і оподатковуватися в країні, де розташовані виробничі потужності та здійснюються господарчі операції», — зауважив голова ДПСУ Олександр Клименко.
Нагадаємо, нещодавно фахівці податкової служби почали розробляти стандарти звітної документації у сфері трансфертного ціноутворення. Національні стандарти у цій сфері базуватимуться на рекомендаціях Ради ЄС, визначених у Кодексі поведінки щодо документації з трансфертного ціноутворення для дочірніх підприємств (EUTPD).
Голова ДПСУ також додав, що очікує від експертів АТПУ сприяння в об’єктивному аналізі випадків системної збитковості підприємств. Спільна робота в цьому напрямі безумовно сприятиме налагодженню роботи добросовісних платників. Керівництво АТПУ погодилось найближчим часом надати свої пропозиції і бачення щодо цього актуального питання.

Інформаційні повідомлення

Документи та коментарі

Консультації

Відповіді читачам


Mail to WebMaster
Газета консультує з питань податкового, банківського, митного законодавства
При використанні матеріалів посилання на сайт газети «Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ» обов'язкове
2001-2012 © «Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ»

ТОВ «Творче об'єднання КОНСУЛЬТАНТ»