>> Головна  |  Про нас...  |  Передплата  |  Реклама 

 

Шоу-бізнес завітав до столичних податківців

Прес-служба ДПС у м. Києві.
(«Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ», № 30 (873), 16 липня 2012 року)

У Державній податковій службі у м. Києві керівник столичного податкового відомства Ірина Носачова провела чергову зустріч із представниками бізнесу. Учасниками відкритого діалогу, який відбувся за участі фахівців ДПС України, ДПС у м. Києві та громадськості, стали близько 55 представників шоу-бізнесу, серед яких не тільки співаки та артисти, але й продюсери, організатори концертів, представники компаній звукозапису та ін.
Незважаючи на те, що липень є дуже «жарким» періодом концертної діяльності, Ірина Носачова подякувала представникам шоу-бізнесу за візит та співпрацю. «Ця зустріч вперше проводиться за роки незалежної України і я переконана, що по її завершенню, співпраця між податковою службою та творчою елітою країни стане більш тісною та плідною, — зауважила голова податкової служби Києва. — Сьогодні, робота податкової спрямована на створення сприятливих умов для ведення бізнесу. Тому логічним продовженням переходу до сервісної служби має стати збільшення надходжень до бюджету від вашої творчої діяльності».
У ході обговорення питань співпраці Ірина Носачова зазначила, що на сьогодні у столиці проживає близько 100 видатних представників культури, які працюють в галузі шоу-бізнасу, з яких 23 громадянина є народними артистами України, а 9 — мають звання заслужених. Всі вони є кумирами мільйонів громадян та прикладом для наслідування.
Так, співак та композитор Мар’ян Гаденко запропонував створити робочу групу для більш тісних взаємовідносин, щоб зміцнити податкову культуру серед творчої молоді та досвідчених діячів культури і мистецтв. Цю ідею підтримали керівники податкової служби та Народний артист України Віктор Павлик.

Інформаційні повідомлення

Документи та коментарі

Консультації

Відповіді читачам


Mail to WebMaster
Газета консультує з питань податкового, банківського, митного законодавства
При використанні матеріалів посилання на сайт газети «Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ» обов'язкове
2001-2012 © «Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ»

ТОВ «Творче об'єднання КОНСУЛЬТАНТ»