>> Головна  |  Про нас...  |  Передплата  |  Реклама 

 

Довідку про відсутність податкової заборгованості у паперовому вигляді можливо негайно отримати у Центрі обслуговування платників податків

Департамент погашення податкового боргу ДПС України.
(«Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ», № 30 (873), 16 липня 2012 року)

Нещодавно створені на базі органів ДПС сервісні служби, метою діяльності яких є надання адміністративних послуг суб’єктам господарювання, отримали можливість видачі платникам податків Довідок про відсутність податкової заборгованості у паперовому вигляді в межах одного візиту до органу ДПС.

Відтепер отримати паперове підтвердження зазначеної Довідки в електронному вигляді може кожний бажаючий платник податків. При цьому, витрати часу на очікування від звернення до видачі, які раніше вимірювалися у днях, стали розраховуватися годинами або хвилинами.
Надання паперової форми Довідки забезпечується через віконце залу (секції) видачі довідок та дозвільних документів ЦОПП.
Відповідальний за надання вказаної Довідки працівник сервісної служби (при підтвердженні факту направлення ОДПС Довідки в електронному вигляді), невідкладно замовляє негайне виготовлення підрозділом погашення податкового боргу паперового оригіналу відповідної Довідки та її підписання керівником органу ДПС, яка терміново передається до ЦОПП для видачі її безпосередньо замовнику.
Отже, зазначена адміністративна послуга надається у найкоротші терміни в межах одного відвідування платником податків ЦОПП та з часу звернення і до моменту видачі є безперервним процесом.

Інформаційні повідомлення

Документи та коментарі

Консультації

Відповіді читачам


Mail to WebMaster
Газета консультує з питань податкового, банківського, митного законодавства
При використанні матеріалів посилання на сайт газети «Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ» обов'язкове
2001-2012 © «Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ»

ТОВ «Творче об'єднання КОНСУЛЬТАНТ»