>> Головна  |  Про нас...  |  Передплата  |  Реклама 

 

Столичне управління Міндоходів провело
черговий семінар для платників податків

ГУ Міндоходів у м. Києві.
(«Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ», №35 (930), 2 вересня 2013 року)

Учасниками чергового семінару, який відбувся 22 серпня, стали суб’єкти господарської діяльності — юридичні особи, загалом близько 240 платників податків м. Києва.
Відкрила семінар представник ГУ Міндоходів у м. Києві Тетяна Федорова, яка звернула увагу платників на останні зміни податкового законодавства та на те, що реформування, яке відбулось в податковій, не створює перешкод для якісного надання податкових та митних послуг. Останнім часом постійно налагоджується конструктивний діалог з бізнес середовищем, працівники Міндоходів оперативно та своєчасно реагують на потреби платників податків.
Про останні зміни в податковому та митному законодавстві детально розповіла присутнім Алла Ліщименко — заступник начальника відділу організації надання адміністративних та інформаційно-консультативних послуг ГУ Міндоходів у м. Києві. Особливу увагу приділила обчисленню податку на прибуток за операціями з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами, що регулюється статтею 219 Податкового кодексу України.
Начальник відділу проведення камеральних перевірок управління податкового аудиту ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Ірина Старовойт ознайомила платників податків про особливості проведення камеральних перевірок звітності по податку на прибуток.
Тетяна Федорова звернула увагу присутніх щодо переваг автоматичного відшкодування податку на додану вартість, а також нагадала платникам податків про критерії, які надають право на отримання автоматичного бюджетного відшкодування податку на додану вартість відповідно до ст. 200.19 Податкового кодексу України.
Про умови оформлення документів для укладення договору на надання послуг електронного цифрового підпису та отримання сертифікату відкритого ключа розповіла присутнім начальник відділу реєстрації користувачів при ГУ Міндоходів у м. Києві управління (центру) сертифікації ключів ІДД Міндоходів Леся Балацька.
У роботі семінару також взяли участь представники офіційного видання Міністерства доходів і зборів України «Вісник податкової служби України», газети «Все про бухгалтерський облік» та Асоціації платників податків України у м. Києві.
Завершальна частина семінару відбулась у форматі конкретних запитань-відповідей та дискусії учасників семінару. Жодне запитання не залишилося без відповіді, оскільки робота фахівців Міндоходів, спрямована на формування довіри та партнерства із суб’єктами господарювання, сприяє втіленню в життя ідеології добровільної сплати податків та зборів до бюджету, а також запобігає виникненню порушень чинного законодавства.

Інформаційні повідомлення

Документи та коментарі

Консультації

Відповіді читачам


Mail to WebMaster
Газета консультує з питань податкового, банківського, митного законодавства
При використанні матеріалів посилання на сайт газети «Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ» обов'язкове
2001-2013 © «Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ»

ТОВ «Творче об'єднання КОНСУЛЬТАНТ»