>>Головна | Про нас... | Передплата | Реклама 

 

Архів газети (№ 30, 25.07.2011)

Митний чи безмитний? Голова ДПС України відбув до Казахстану за новими ідеями

Голова ДПС України Віталій Захарченко відбув із робочою поїздкою до Казахстану для участі у ХХVIII засіданні Ради керівників податкових служб при Інтеграційному комітеті ЄврАзЕС.
(«Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ», № 30, 25.07.2011) Далі...

Податкова звітність, надіслана платниками 19-21 липня, вважатиметься наданою без порушення граничного терміну подання

Внаслідок аварійного відключення вийшло з ладу серверне обладнання, яке забезпечувало функціонування «Інформаційного порталу органів ДПС України». Зазначене призвело до призупинення розсилки квитанцій про приймання та обробку податкової звітності в електронному вигляді.
(«Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ», № 30, 25.07.2011) Далі...

Подання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку — зручно, швидко, надійно

Застосування Інтернету з кожним роком стає все більше невід’ємною частиною нашого життя. Зараз важко уявити собі будь-яку сферу діяльності, яка б не використовувала його можливостей та переваг. Податкові органи України намагаються бути в авангарді всіх тих новацій, які забезпечують розвиток ІТ-технологій. Однією із переваг, яку надають ІТ-технології, є можливість подання звітності платниками податків до податкових органів за допомогою мережі Інтернет.
(«Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ», № 30, 25.07.2011) Далі...

Все про застосування податкової соціальної пільги у 2011 році

Згідно з пунктом 169.1 статті 169 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі — Кодекс), з урахуванням норм абзацу першого підпункту 169.4.1 пункту 169.4 цієї статті, платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподаткованого доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги.
(«Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ», № 30, 25.07.2011) Далі...

Зміни до Податкового кодексу України в частині оподаткування доходів фізичних осіб

Консультує Тетяна ДОБРОДІЙ,
головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики.
(«Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ», № 30, 25.07.2011) Далі...

Оподаткування земельних ділянок

Консультує Катерина ГРИВНАК,
начальник відділу адміністрування платежів за землекористування та місцевих податків і зборів ДПА України.
(«Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ», № 30, 25.07.2011) Далі...

Громадяни країни запитують – податківці України відповідають

Консультує Інформаційно-довідковий департамент ДПС
(«Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ», № 30, 25.07.2011) Далі...

Практика запровадження та застосування положень Податкового кодексу України Відповіді на запитання учасників безкоштовного семінару

Консультує Алла ЛІЩИМЕНКО,
начальник консультаційного відділу ДПА у м. Києві.
(«Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ», № 30, 25.07.2011) Далі...

Хто є податковими агентами при справлянні туристичного збору?

Яким чином сплачуються авансові внески з туристичного збору?

Які документи повинна надати податковому агенту особа, з метою підтвердження того, що вона звільняється від сплати туристичного збору?

З мережі Internet дізналися про проведення «горизонтального моніторингу». Розкажіть докладніше про зазначений експерименті.

Які вимоги до оформлення письмових звернень, які адресуються органам ДПС від платників податків (юридичною особою, фізичною особою — підприємцем) або громадян?

Чи має право товариство для обчислення оподатковуваного прибутку враховувати у складі витрат собівартість матеріальних цінностей, придбаних до 01.01.11?

На яку дату здійснюється перерахунок вартості у національну валюту товарів, які придбані за іноземну валюту, і враховуються у складі собівартості реалізованих товарів — на дату визнання доходів від реалізації товарів або на дату оприбуткування товарів?

Який строк підприємство повинно встановити для нарахування амортизації для матеріального активу відповідно до пп. 145.1.1 п. 145.1 ст. 145 ПКУ, оскільки правовстановлюючі документи не обмежують строк дії права користування нематеріальним активом?

Консультує Галина ШУМАК, головний державний податковий ревізор-інспектор відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян СДПІ у м. Києві по роботі з ВПП
(«Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ», № 30, 25.07.2011)

Чи відображається в податковому розрахунку сум доходу за формою № 1ДФ сума єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування платника податку, яка перераховується за рахунок роботодавця у визначених Законом розмірах?

На підприємстві працюють 2 найманих працівники за сумісництвом. У податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку за ф. № 1ДФ не передбачено окремих граф для відображення кількості таких найманих працівників. Як в цьому випадку відобразити в податковому розрахунку за ф. 1ДФ кількість зовнішніх сумісників?

Фізична особа — нерезидент отримала подарунок від резидента України. За якою ставкою оподатковується дохід, отриманий такою фізичною особою — нерезидентом?

Які штрафні санкції нараховуються у разі здійснення діяльності без придбання торгового патенту у сфері розваг?

Консультує Наталія БЕВЗ, головний державний податковий інспектор консультаційного відділу ДПА у м. Києві.
(«Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ», № 30, 25.07.2011)

Фізична особа — нерезидент є засновником товариства з обмеженою відповідальністю. Пряма іноземна інвестиція у статутний капітал господарського товариства була здійснена у вигляді виробничого обладнання, що буле ввезено на митну територію України. У 2011 році зазначеною особою планується продаж частки у статутному капіталі товариства юридичній особі і виникає питання, яким чином юридична особа — податковий агент повинна здійснити розрахунок інвестиційного прибутку з подальшим його оподаткуванням податком на доходи фізичних осіб?

Консультує Наталія ЛИТОВЧЕНКО, начальник відділу адміністрування податків з фізичних осіб управління оподаткування фізичних осіб ДПА у м. Києві
(«Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ», № 30, 25.07.2011)

Як оподатковуються доходи, отримані фізичною особою — підприємцем від провадження підприємницької діяльності за видами, не зазначеними в реєстраційній картці або у Свідоцтві про сплату єдиного податку?

За якою ставкою буде оподатковуватись майно, отримане громадянином Республіки Білорусь, зареєстрованим згідно з вимогами чинного законодавства фізичною особою — підприємцем у дарунок від батька — громадянина України.

Консультує Людмила СЛОБОДЕНЮК, головний державний податковий ревізор-інспектор управління оподаткування фізичних осіб ДПА у м. Києві.
(«Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ», № 30, 25.07.2011)

Чи застосовується підвищений коефіцієнт, передбачений п. 164.5 ст. 164 Податкового кодексу України, до доходів фізичних осіб, отриманих від працедавця у негрошовій формі (вартість путівок, подарунків)?

Податковим кодексом України, діючим з 01.01.11, визначено право платника податку на податкову знижку. Таку знижку я як платник податку планую отримати за навчання у 2010 році. При проведенні розрахунку суми податку на доходи фізичних осіб, яка сума заробітної плати підлягає включенню до податкового кредиту відповідно до вимог Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб», чи слід застосовувати норми Податкового кодексу України?

Консультує Оксана МАРІНЕЦЬ, головний державний податковий ревізор-інспектор відділу адміністрування податків з фізичних осіб управління оподаткування фізичних осіб ДПА у м. Києві.
(«Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ», № 30, 25.07.2011)

Mail to WebMaster
При використанні матеріалів посилання на сайт газети «Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ» обов'язкове
2001-2011 © «Податковий, банківський, митний КОНСУЛЬТАНТ»

ТОВ «Творче об'єднання «КОНСУЛЬТАНТ»