Як відкрити ТОВ в Україні

 

Допоможемо Вам розібратися з реєстрацією ООО (ТОВ) і заощадить Ваш час

 

  • Працюємо по всій Україні
  • Кращі адвокати з багаторічним досвідом роботи
  • Допоможемо відкрити бізнес не тільки в Києві, а й по всій Україні
  • Захистимо Ваші права 

Для початку, давайте розберемо з Вами, що ж таке ООО(ТОВ)?

Товариство з обмеженою відповідальністю (ООО, ТОВ)

 

– це організація, яка створюється одним або кількома фізичними/юридичними особами, метою якої є ведення бізнесу і систематичне отримання прибутку.

 

Варто зазначити, якщо Ви хочете відкрити ООО (ТОВ) в Києві, то Ви зіткнетеся з необхідністю проходження досить тривалої і трудомісткої процедури оформлення всієї документації. Наші юристи врахують Ваші побажання у відкритті ТОВ в Україні, а також візьмуть до уваги думку Ваших партнерів (засновників ТОВ), з узгодженням всіх юридичних дій. Ми знаємо, як відкрити ТОВ з двома і більше засновниками, і чому краще вибрати саме ТОВ для ведення бізнесу.

Як правильно вибрати назву для своєї компанії.

банковский налоговый таможенный консультант

Якщо ж Ви врахували всі фактори і в підсумку, все-таки, вирішили відкрити Товариство з обмеженою відповідальністю (ООО, ТОВ), то Вам знадобиться допомога професіоналів. Фахівці “LA Consulting” допоможуть Вам у відкритті бізнесу і порадять, що краще відкрити: ТОВ або ПП.

 

Як краще це зробити з урахуванням юридичних норм?

 

Найголовніше правило – це щоб назва компанії була унікальною і не використовувалася раніше вже зареєстрованими організаціями. Для зручності перевірки даної інформації ми рекомендуємо Вам скористатися сайтом Міністерства юстиції України.

 

Правила найменування ООО (ТОВ):

– не допустимо використовувати вже зареєстровані товарні знаки. Через незнання, або ж, навмисне засновники ТОВ можуть допустити таку помилку в своїй діяльності і потім будуть нести покарання за всією суворістю законодавства України.

– назва компанії повинна не просто повністю відрізнятися від назви іншої компанії, але і навіть жодним чином не нагадувати його. В іншому випадку – засновники вже відомого товарного знака ТОВ мають повне право на претензію.

– заборонено використовувати назву державних/місцевих органів влади або ж міжнародних компаній. Також, не повинні згадуватись слова, які пов’язані з уповноваженими особами.

– забороняється використання ненормативної лексики, образ та іншого. Якщо ж засновник планує працювати не тільки в Києві, Україні, а й на міжнародній арені, то варто потурбуватися про те, щоб назва ТОВ було співзвучно і на інших мовах.

– заборонено використовувати в назві ТОВ фрагменти тоталітарної символіки.

Як вибрати адресу для Вашого ТОВ?

Потрібно вказати адресу Вашого ООО (ТОВ) в Києві, або ж на території України.

 

Якщо Ви зважилися відкрити ООО (ТОВ) в Києві, потрібно враховувати актуальну вартість офісу в Києві і заздалегідь розподілити витрати.

 

Є ще кілька варіантів, які можуть бути для Вас більш вигідними:

 

  • орендувати офіс і надалі зазначати його як юридичну адресу Вашого ТОВ;
  • оформити ТОВ на адресу засновника і надалі в офіційних документах також використовувати її;
  • придбати юридичну адресу з подальшим її обслуговуванням.

Статутний капітал ООО (ТОВ). Його розмір і порядок формування.

 

Законодавством України не визначена точна сума статутного капіталу ТОВ. Тобто, засновники ТОВ вільні самостійно визначати його розмір. У його формуванні потрібно враховувати безліч чинників, таких як: вид діяльності майбутнього бізнесу, його масштаби і тд. Сума статутного капіталу в документах вказується в національній валюті України, туди входять всі частки учасників ТОВ. Якщо у компанії буде один засновник, то, відповідно, його частка становитиме – 100% акцій статутного капіталу. Якщо ж засновників ТОВ буде кілька, то їх завдання буде в тому, щоб самостійно розподілити між собою % акцій.

 

Звертаємо Вашу увагу на те, що “статутним капіталом” – можуть виступати не тільки грошові кошти, а й цінні папери та майно (наприклад, матеріали, ресурси, техніка).

 

У встановлений Законодавством України термін, з моменту реєстрації ТОВ, всі учасники повинні зробити свої внески. Якщо один із засновників ухиляється від сплати своєї частки в статутний капітал, то його слід попередити про дані зобов’язання в письмовому вигляді. Таке повторне ухилення від своїх фінансових обов’язків може нести за собою виключення з посади засновника ТОВ.

Давайте з Вами детальніше розглянемо види внесків.

nda

Наприклад, можна використовувати такі цінні папери:

  • облігації;
  • акції;
  • сертифікати про заощадження;
  • сертифікати про інвестиції.

 

Також, юридичні норми не забороняють нам використовувати в якості статутного капіталу ТОВ і рухоме майно, наприклад, транспорт, обладнання та техніку, які сприятимуть веденню бізнесу.

 

Як підібрати види діяльності за КВЕД-ам. Відкриття КВЕД-а для ТОВ.

КВЕД – розшифровується як класифікатор видів економічної діяльності з кодами, які встановлені для численних видів бізнесу. Коди структуровані за галузями економіки і зібрані в єдиному документі.

Рекомендуємо ґрунтовно підійти до цього питання, потрібно заздалегідь визначити сферу діяльності Вашої компанії і, виходячи з цього, підібрати КВЕД-и. У Статуті ТОВ вказані всі види діяльності, які дозволені на законодавчому рівні.

 

Навіщо потрібні ці коди?

  • для вивчення діяльності суб’єктів господарювання в Україні і подальшого аналізу зібраних даних;
  • для реєстрації та ведення обліку різних юридичних осіб за видами їх економічної діяльності;
  • можливість зіставлення даних, які були отримані по всій території України, і даних з країн Європейського Союзу.

 

Якщо ж Ви, в ході своєї діяльності, вирішите змінити свій вид економічної діяльності, то Вам потрібно буде обов’язково пройти перереєстрацію у відповідних органах державної влади.

 

Згадка про коди є в Господарському кодексі України, вони мають статус закріпленого державою Україна стандарту.

Підготовка Протоколу та Статуту ООО (ТОВ).

 

Протокол загальних зборів учасників ООО (ТОВ)?

Це є офіційний документ, за допомогою якого фіксуються всі домовленості учасників ТОВ, які були прийняті на порядку денному.

 

Інформація, яку необхудно буде зазначити в Протоколі ООО (ТОВ):

  • дата і час зборів учасників компанії;
  • місце, в якому воно проводиться;
  • інформація про учасників, які брали участь в цих зборах;
  • вказується результат голосування з усіх питань, які обговорювалися на зборах;
  • інформація про те, хто саме проводив підрахунок голосів;
  • також, вносять дані про тих, хто проголосував негативно щодо певних питань, якщо вони самі попросять внести цю інформацію до протоколу.

 

Це був короткий перелік обов’язкових правил ведення Протоколу ТОВ, без них такий Протокол ТОВ буде недійсний. Є також ряд необов’язкових вимог, наприклад, хто з засновників виступав і які аргументи наводив, хто конкретно голосував за/проти/утримався. Це допоможе уникнути надалі суперечок про хід голосування і висловить позиції кожного з учасників ТОВ.

 

Статут ООО (ТОВ) – є офіційним установчим документом, який містить в собі всі основні відомості про компанію. Він регулює буквально всю діяльність підприємства, починаючи від створення компанії, аж до її ліквідації. З огляду на значущість даного документа, потрібно завірити його нотаріально.

 

У Статуті ООО (ТОВ) вказується наступна інформація:

  • види і мета діяльності ТОВ;
  • в якому порядку буде відбуватися створення статутного капіталу ТОВ;
  • найменування ТОВ;
  • хто буде входити до складу засновників ТОВ;
  • порядок розподілу прибутку і збитків компанії;
  • порядок внесення змін до установчих документів ТОВ.

 

Якщо ж Ви вирішили делегувати реєстрацію Вашого ТОВ іншій людині, тоді необхідно буде підписати нотаріальну довіреність.

 

І останній етап – це безпосередньо складання і підписання реєстраційної заяви. Заповнюючи цей документ потрібно бути дуже уважним, так як в ньому не допускаються помилки/виправлення. Такі помилки тягнуть за собою відмову в реєстрації Вашої компанії державним реєстратором.

 

Реєстрація ООО (ТОВ).

Після коректного заповнення всіх необхідних документів, настає етап державної реєстрації Вашого бізнесу.

Ви повинні надати реєстратору такі документи:

  • Реєстраційна заява створення юридичної особи;
  • Протокол ТОВ;
  • Статут ТОВ;
  • Нотаріальна довіреність (якщо Ви доручили іншій людині зареєструвати ТОВ).

 

Наступним кроком буде отримання печатки з реквізитами Вашої компанії, такими як: найменування ТОВ, код ЄДРПОУ та місто реєстрації ТОВ.

 

Далі, Вам потрібно буде подати документи до фіскальної (податкової) службу України.

Необхідно надати інформацію про те, хто саме буде відповідальний за ведення бухгалтерського обліку у Вашій компанії, подати заяву в письмовій формі для реєстрації платником ПДВ (ПДВ – це податок на додану вартість), або ж, при необхідності, подати заяву про вибір Єдиного Податку. Також, є загальна система – тобто, буде податок на прибуток, але немає ніякого обмеження в видах діяльності або ж кількості найманих працівників. І, звичайно ж, пільгова система оподаткування ТОВ, яка передбачає участь в одній зі спеціальних державних програм, або ж бути організацією, у якій немає основної мети отримання прибутку.

 

Обов’язково відкриваємо банківський рахунок.

Як це зробити? Слід звернутися з реєстраційними документами в той банк, який буде Вам до вподоби, перед цим зробивши нотаріальні картки підписів Директора ТОВ і (при їх наявності) Підписантів.

 

Пам’ятаємо про те, що ще необхідно підключити електронну звітність.

Що потрібно для цього зробити? Створити ЕЦП (електронний цифровий ключ) і укласти договір з податковою службою. За допомогою цього Ви легко зможете подавати своєчасно звітність і реєструвати накладні.

 

Наша команда професіоналів «LA Consulting» допоможе Вам детально розібратися в питаннях реєстрації ООО (ТОВ), ми надаємо наші послуги не тільки в Києві, а й по всій території України. Ми знаємо, як відкрити фірму в Києві, хто не може бути ТОВ, які документи необхідні для ліквідації ТОВ у реєстратора і інші юридичні нюанси.

 

Залишайте заявку на нашому сайті або зверніться до нас за номером телефону, зазначеному на нашому сайті – ми неодмінно зв’яжемося з Вами!

Нам довіряє понад 300 клієнтів щорічно
0
5/5
рейтинг

Переваги роботи з нашою компанією

ІT юрист

Наші фахівці консультують та працюють по всій території України, не лише у Києві.

Зв’язатися з нами Ви можете декількома способами: заповніть заявку на сайті – і ми самі передзвонимо Вам у робочий час, якщо ж не хочете чекати – телефонуйте за вказаним на нашому сайті номером телефону.

Наші партнери та клієнти

OTP BANK

Наш офіційний банк партнер

Банк Альянс

Наш клієнт та партнер

Арсенал Kids

Наш спортивний клієнт

Hidrafacial

Наш клієнт та партнер

Головна

Вам сподобалося працювати з нами?
Залишіть відгук!

Адвокат по Налоговым Спорам
0
5/5
рейтинг

Консультариус сопровождает нашу деятельность с момента регистрации первой компании, а именно с января 2019 года. Мы сразу нашли общий язык, после чего юристы включились в работу. Также нам нравится, что в данной компании обеспечивается параллельно и бухгалтерское сопровождение, поэтому клиент не испытывает сопротивления между аутсорс юристом и бухгалтером. Рады партнёрству и смело рекомендуем Консультариус!

5/5

Группа компаний MAGIC 

(ТОВ «Меджик Консьерж», ТОВ «Меджик Консьерж»).

Время от времени пользуемся услугами юриста Консультариус для вычитки и подготовки договоров. Довольны безукоризненным соблюдением сроков, ценами на услуги и вниманию к деталям. 

5/5

Рекламное агентство ArtNET

(ТОВ «АГЕНТСТВО ІНТЕРНЕТ-РЕКЛАМИ «АРТНЕТ»)

Для кожного бізнесу дуже важливо завжди мати на зв'язку надійних радників з юридичних питань, тому Компанія VARM користується послугами Консультаріуса на постійній основі. За час співпраці юристи продемонстрували себе як професіонали в спірних ситуаціях з контрагентами, зокрема в процесі узгодження договорів поставки. Дякуємо за плідну співпрацю.


5/5

VARM:Трубопроводна арматура 

(ТОВ «В.АРМ»)

На старте нашего бизнеса мы вообще игнорировали юридические нюансы, избегали лишние бумаги и формальности, пока это не обернулось крупной проблемой - штрафные санкции от клиента. Когда ситуация зашла в тупик мы решили обратиться к юристам (не рекомендуем затягивать проблемы). 

Сначала попробовали работать с первыми попавшимися из гугла, но то не смогли помочь и просто развели руками. Тогда другой наш клиент порекомендовал нам Консультариус, куда мы обратились и это был очень верный выбор. Сейчас мы уверенно вписываем юр. услуги в свой бюджет, потому что поняли, от каких больших рисков и головняка нас избавляют юристы. Занимайтесь бизнесом, договорами пусть занимаются специалисты. 

* Кстати, от штрафных санкций со стороны клиента тоже удалось отбиться благодаря лазейке в договоре, которую нашёл юрист Консультариус :))

ProfitMakers

(ТОВ "ПРОФІТМЕЙКЕРС")

5/5

Консультаріус – наші колеги з юридичного консалтингу, яких ми залучаємо в процесі надання послуг. За час спільної роботи жодного разу не булі зірвані строки або порушені умови: всі клієнти задоволені та залишали тільки позитивні фідбеки. З цього можна зробити висновок, що Консультаріус є надійним юридичним партнером. Бажаємо успіхів та розвитку Вашій компанії.

5/5

PartnerConsult LTD

(ТОВ «АК ПАРТНЕР КОНСАЛТ»)

Бизнес в сфере промышленного альпинизма имеет много подводных камней: начиная от вопросов безопасности сотрудников, заканчивая ответственностью перед клиентом. Деятельность компании PromAlp-Group усложнена, кроме того, и наличием иностранных заказчиков. К счастью, с этим всем уже больше года отлично справляются наши юридическо-бухгалтерские советники из Консультариус, которым мы полностью делегировали эту сферу. Рады сотрудничеству!


PromAlp-Group 

(ТОВ «ПРОМАЛЬП-ГРУП»)

5/5