Юрист по договорам надає Юридичну допомогу при укладенні договору

Допомога юриста при укладанні угоди

Для того, щоб уникнути суперечок і захистити свої законні права та інтереси в процесі ведення бізнесу, сторонами укладається угода. Оформлення договору є досить складною процедурою, тому власники як малого, так і великого бізнесу звертаються за допомогою до висококваліфікованих адвокатів.

 Саме оформлення угоди входить до переліку основних послуг нашої компанії.

Від правильного складання угоди залежать майбутні ділові відносини з Вашим контрагентом, і правильне його оформлення зменшить ризик виникнення суперечок в майбутньому.

Адвокати компанії працюють з клієнтами по всій Україні. Наші клієнти можуть проконсультуватися з нами з будь-якого правового питання, звернутися за допомогою в оформленні договору, з урахуванням усіх норм матеріального та процесуального законодавства та з ясним формулюванням інтересів сторін, а також запитати про допомогу у вирішенні спорів.

Уклавши з нами договір на юридичні послуги, досвідчені співробітники нашої компанії нададуть допомогу Вашому бізнесу в укладенні договору купівлі-продажу, дарування, оренди, кредитного договору та інших юридичних документів, з урахуванням специфіки та особливостей кожного.

банковский налоговый таможенный консультант

Зміст

Юридична допомога в дотриманні вимог до документів

Найчастіше угоди укладаються в письмовій формі, рідше – в усній. Попередньо сторонами детально обумовлено умови, потім, після оформлення документа, вони дають свою згоду шляхом підписання договору. Крім того, при укладанні деяких видів договорів вимагається нотаріальне посвідчення з «мокрими» печатками і підписами, які надають юридичну силу договору. Ми знаємо, який вид договору укласти в залежності від виду юридичної особи – для ТОВ, АТ та інших. Також ми надаємо допомогу в складанні різних видів договорів для фізичної особи-підприємця. Звертаючись за послугами юридичного обслуговування, Ви можете бути впевнені, що інтереси Вашого бізнесу не постраждають і суперечок між контрагентами не виникне.

 

Представництво сторони в спорах або під час ділових переговорів фахівцями нашої компанії забезпечить Вас чіткою позицією у відстоюванні точки зору Вашого бізнесу без настання негативних наслідків. Професійні юристи нашої компанії розроблять договір відповідно до Ваших вимог та потреб.

До вивчення питань кожного клієнта, наші юристи за договорами підходять індивідуально. Перед тим як адвокат візьметься за оформлення угоди, Вам необхідно надати наступну інформацію:

 • сфера застосування угоди (громадянська, господарська)
 • який тип і вид угоди
 • хто є сторонами
 • предмет і ціна договору
 • умови договору
 • про відповідальність при виникненні суперечок
 • реквізити сторін

Крім того, угода складається з преамбули (інформація про сторони, дата), прав і обов’язків сторін, ціни угоди, термінів виконання зобов’язань, підстав розірвання контракту, порядку вирішення спорів, реквізитів сторін і їх підписів, які підтверджують згоду умов документа. Ми допоможемо правильно скласти права, обов’язки та інші умови контракту.

Крім юридичного супроводу угод, наша компанія надасть Вам можливість отримати допомогу в оформленні процесуальних документів (клопотання, позови, скарги), а також заяв, відгуків і запитів на позови. Ви отримаєте індивідуальне консультування щодо розробки проекту договору, аналізу можливих ризиків і правової експертизи договору.

Існує загальноприйнятий факт: правильно складений документ зробить Ваших контрагентів – друзями, а некоректно складений – перетворить бізнес-партнерів у ворогів.

Щоб уникнути подібного роду помилок, наші адвокати мають багатий практичний досвід і ресурси для повноцінного абонентського юридичного обслуговування. Дотримуючись чіткий алгоритм дій, ми надаємо перелік послуг з оформлення угод.

Перш за все, на консультації з клієнтом, ми обговорюємо всі тонкощі угоди. Виносимо рішення щодо виду договору і прописуємо в ньому права і обов’язки сторін, умови договору. На цьому етапі клієнт вносить передоплату. З огляду на всі побажання, наш юрист складає проект контракту і повідомляє про це клієнта. Після перевірки клієнт оплачує вартість роботи і отримує готовий документ в електронному або паперовому варіанті.

Аналіз проекту угоди, складеного контрагентом

Юристами нашої компанії надається аналіз і експертна оцінка проекту договору, розробленого протилежною стороною. Як правило, контрагенти включають вигідні для них, в першу чергу, умови, а потім тільки для Вас.

Якщо Ви сумніваєтеся в правильності складання договору стосовно Вашого бізнесу, з цим питанням варто звернутися до професійних юристів. Це допоможе вирішити Ваше питання професійним шляхом і уникнути правових спорів в подальшому. Під час юридичної консультації у наших адвокатів, Ви отримаєте ретельний аналіз аспектів договору і перелік рекомендацій щодо підписання або відмови від угоди. Захистіть себе на майбутнє від договірних спорів і запишіться на консультацію прямо зараз!

Що потрібно знати при складанні та укладенні договору. Поради від адвокатів

Кращі фахівці  надають Вам перелік порад для того, щоб оформлення і укладення угоди не привело до сумних наслідків.

Перш за все, при виникненні необхідності укладення договору, не варто користуватися готовими шаблонами правових документів з інтернету, щоб заощадити на юридичних послугах адвоката. Формально дійсний контракт з готовим матеріалами з інтернету Ви, швидше за все, складете, але без якісної перевірки документа досвідченим юристом, в договорі можуть виникнути правові нюанси, які дозволять іншій стороні ними скористатися не на вашу користь.

У процесах оформлення документів і укладання угод необхідно проявляти максимальну пильність, адже, підписуючи договір, Ви берете на себе ряд певних зобов’язань і дій. Відсутність цих якостей або формальне ставлення до юридичних питань тягне за собою фінансові витрати, судові спори та безліч інших неприємних наслідків.

Під час оформлення Вам обов’язково необхідно слідувати нормам чинного законодавства. По-перше, зміст угоди обов’язково має відповідати нормам чинного законодавства. По-друге, згідно з нормами Цивільного кодексу України, сторони повинні володіти дієздатністю, повноваженнями, і їх волевиявлення обов’язково має бути вільним. При цьому настання реальних наслідків є основною умовою договору.

Досвідчені юристи компанії в Києві враховують всі правові нюанси в оформленні угод, допоможуть Вам скласти юридично правильний документ, щоб уникнути проблемних питань і неприємних наслідків.

Чого уникати при оформленні угоди

Перш за все, слід звернути увагу на формулювання положень – вони не повинні бути розпливчастими і мати подвійний сенс. Положення, що не мають логічного змісту і практичного значення, збільшують подібного роду тексти і не несуть сприятливих наслідків для однієї зі сторін.

Уникайте повного переписування норм кодексів, якщо в тексті є цитування нормативного акту – можна поставити посилання. Також не варто зловживати малознайомими юридичними термінами та словами, складними для загального розуміння. Досвідчений юрист в сфері договірного права легко знайде компроміс між специфічною юридичною лексикою і простим для розуміння мовою, щоб у випадках захисту інтересів, було видно професіоналізм.

Про що необхідно знати перед підписанням угоди

Перше і основне – обов’язково уважно і повністю ознайомтеся з фінальною версією договору, яку потрібно підписати. У разі виникнення суперечностей і неясностей, озвучте їх і зверніться за порадою до професійного адвоката. Обов’язково узгодьте всі вже готові умови і нововведення з контрагентом.

Кваліфіковані співробітники компанії з юридичного обслуговування під час представництва перевіряють повноваження особи, з яким підписують договір. Також вони ретельно перевіряють: чи співпадає предмет договору з Вашими намірами, чи правильні грошові суми, терміни, права і обов’язки і чи дотримано повноту персональних даних, адрес, найменувань і платіжних реквізитів.

Чи можливо розірвати угоду в односторонньому порядку?

 

Загальні правила ч.1 ст. 651 Цивільного кодексу України вказують на те, що розірвання договору допускається лише за згодою сторін, якщо інше не передбачено в умовах угоди. Таким чином, одностороння відмова від угоди можна передбачити в самому договорі, попередньо це вказавши в умовах.

У разі порушення умов контрагентом або істотної зміни обставин між сторонами виникає суперечка. У такому випадку угода може бути розірвана в судовому порядку і визнана судом недійсною.

Фахівці компанії  в Києві здатні вникнути в суть Вашої справи, і в процесі абонентського юридичного обслуговування бізнесу піднести якісні та ефективні послуги не тільки з оформлення угод, а й інших юридичних питань будь-якої складності.

Договірні спори

У разі порушення прав і законних інтересів сторін, між ними виникає спір.

Найбільш поширеними спорами за договорами є наступні:

 • спір за договором оренди
 • спір щодо лізингу
 • спори по комісії
 • спір за угодою підряду
 • спори за договорами зберігання і ін.

Існує два основних порядку вирішення спорів: досудовий і судовий. Вирішення спору в досудовому порядку проходить без участі судових органів, шляхом написання претензій, скарг до вищих органи.

Судовий порядок вирішення спорів здійснюється після подання позовної заяви суд про розірвання угоди з дотриманням усіх складових, передбачених Цивільним процесуальним кодексом. В процесі судового розгляду, наша компанія надає послуги юридичного супроводу Вашого бізнесу, в які, крім допомоги в складанні договорів входить також представництво бізнесу в суді, складання необхідних документів, юридичне консультування та ін.

Якщо Вас зацікавила допомога компанії  в Києві при складанні договорів і врегулюванні спору, ми легко допоможемо Вам вирішити правове питання будь-якої складності, враховуючи всі особливості роботи Вашого бізнесу!

Залишилися питання? Залишайте заявку на нашому сайті або зверніться до нас за номером телефону, який вказаний на нашому сайті – ми зв’яжемося з Вами.

Нам довіряє понад 300 клієнтів щорічно
0
5/5
рейтинг

Переваги роботи з нашою компанією

ІT юрист

Наші фахівці консультують та працюють по всій території України, не лише у Києві.

Зв’язатися з нами Ви можете декількома способами: заповніть заявку на сайті – і ми самі передзвонимо Вам у робочий час, якщо ж не хочете чекати – телефонуйте за вказаним на нашому сайті номером телефону.

Наші партнери та клієнти

OTP BANK

Наш офіційний банк партнер

Банк Альянс

Наш клієнт та партнер

Арсенал Kids

Наш спортивний клієнт

Hidrafacial

Наш клієнт та партнер

Головна

Вам сподобалося працювати з нами?
Залишіть відгук!

Адвокат по Налоговым Спорам
0
5/5
рейтинг

Консультариус сопровождает нашу деятельность с момента регистрации первой компании, а именно с января 2019 года. Мы сразу нашли общий язык, после чего юристы включились в работу. Также нам нравится, что в данной компании обеспечивается параллельно и бухгалтерское сопровождение, поэтому клиент не испытывает сопротивления между аутсорс юристом и бухгалтером. Рады партнёрству и смело рекомендуем Консультариус!

5/5

Группа компаний MAGIC 

(ТОВ «Меджик Консьерж», ТОВ «Меджик Консьерж»).

Время от времени пользуемся услугами юриста Консультариус для вычитки и подготовки договоров. Довольны безукоризненным соблюдением сроков, ценами на услуги и вниманию к деталям. 

5/5

Рекламное агентство ArtNET

(ТОВ «АГЕНТСТВО ІНТЕРНЕТ-РЕКЛАМИ «АРТНЕТ»)

Для кожного бізнесу дуже важливо завжди мати на зв'язку надійних радників з юридичних питань, тому Компанія VARM користується послугами Консультаріуса на постійній основі. За час співпраці юристи продемонстрували себе як професіонали в спірних ситуаціях з контрагентами, зокрема в процесі узгодження договорів поставки. Дякуємо за плідну співпрацю.


5/5

VARM:Трубопроводна арматура 

(ТОВ «В.АРМ»)

На старте нашего бизнеса мы вообще игнорировали юридические нюансы, избегали лишние бумаги и формальности, пока это не обернулось крупной проблемой - штрафные санкции от клиента. Когда ситуация зашла в тупик мы решили обратиться к юристам (не рекомендуем затягивать проблемы). 

Сначала попробовали работать с первыми попавшимися из гугла, но то не смогли помочь и просто развели руками. Тогда другой наш клиент порекомендовал нам Консультариус, куда мы обратились и это был очень верный выбор. Сейчас мы уверенно вписываем юр. услуги в свой бюджет, потому что поняли, от каких больших рисков и головняка нас избавляют юристы. Занимайтесь бизнесом, договорами пусть занимаются специалисты. 

* Кстати, от штрафных санкций со стороны клиента тоже удалось отбиться благодаря лазейке в договоре, которую нашёл юрист Консультариус :))

ProfitMakers

(ТОВ "ПРОФІТМЕЙКЕРС")

5/5

Консультаріус – наші колеги з юридичного консалтингу, яких ми залучаємо в процесі надання послуг. За час спільної роботи жодного разу не булі зірвані строки або порушені умови: всі клієнти задоволені та залишали тільки позитивні фідбеки. З цього можна зробити висновок, що Консультаріус є надійним юридичним партнером. Бажаємо успіхів та розвитку Вашій компанії.

5/5

PartnerConsult LTD

(ТОВ «АК ПАРТНЕР КОНСАЛТ»)

Бизнес в сфере промышленного альпинизма имеет много подводных камней: начиная от вопросов безопасности сотрудников, заканчивая ответственностью перед клиентом. Деятельность компании PromAlp-Group усложнена, кроме того, и наличием иностранных заказчиков. К счастью, с этим всем уже больше года отлично справляются наши юридическо-бухгалтерские советники из Консультариус, которым мы полностью делегировали эту сферу. Рады сотрудничеству!


PromAlp-Group 

(ТОВ «ПРОМАЛЬП-ГРУП»)

5/5

Хотите оставить отзыв?

Мы вам очень благодарны

Если есть замечания по работе

Будем рады любым предложениям и обязательно исправимся